Informacja

Strona filmy dla kobiet jest jedynym takim miejscem, gdzie znajduje się zbiór filmów o tematyce kobiecej, po obejrzeniu dobrego filmu można go tutaj polecić, by inni użytkownicy mieli możliwość obejrzenia filmu. Jeśli jakiś film spodoba Ci się śmiało możesz go udostępnić przez portale społecznościowe, wystarczy kliknąć małą ikonkę i już znajomi wiedzą co obejrzeć. Zapraszam na filmy dla kobiet ;)

Dom nad jeziorem - online (2006) Lektor PL

iframe: 
Opis: 
Dom nad jeziorem to dość specyficzna opowieść, opowiadające o miłości dwojga ludzi przeciętej przez czas. Akcja rozgrywa się w tytułowym domu nad jeziorem, głównym tematem przewodnim jest magiczna skrzynka na listy. Dziwną siłą rzeczy oboje bohaterów żyją w tym samym domu, lecz w innym czasie. Alex mieszka tam w 2004 r. natomiast Kate w 2006 r. Dziwnym zbiegiem okoliczności oboje są samotni, dzięki dziwnym siłom mogą się ze sobą porozumiewać, czy dojdzie do ich spotkania?
Kategoria: 
Total votes: 677

ŹRÓDŁO SZCZĘŚCIA- komedia / cały film- lektor PL

iframe: 
Opis: 
Tod pracownik firmy telekomunikacyjnej zostaje w brew swej woli zesłany do Indii. Ma za zadanie przeszkolić swych hinduskich kolegów w kwestii akcentu, oraz logistyki panującej w firmie kurierskiej. Tod przeżywa prawdziwy szok, gdy na miejscu zastaje rzeczywistość całkiem inną od dotychczas mu znanej. W Indiach Todowi doskwiera samotność, lecz jak to bywa w filach tego typu na swej drodze spotyka Ashy. ŹRÓDŁO SZCZĘŚCIA- komedia / cały film- lektor PL
Kategoria: 
Total votes: 372

Strony