Familijny

Zaczarowane baletki(2007) online

iframe: 
Opis: 
Starszy pan, naukowiec, wielki oryginał, podróżujący po świecie w poszukiwaniu skamielin, tym razem przywozi z podróży... dzidziusia, ocalałego z katastrofy morskiej. Następne wyprawy kończą się przywiezieniem jeszcze dwóch dziewczynek. W ten niecodzienny sposób osierocone dziewczynki zyskują przybranego ojca, który wyjeżdża na kolejną , tym razem wieloletnią wyprawę. Dziewczynki wcześnie zdają sobie sprawę, że muszą pomóc w utrzymaniu domu i starają się jak mogą. Ich szlachetność i ambicja w połączeniu z pracowitością zostają nagrodzone.Każdą z nich czeka niezwykły los.
Kategoria: 
Total votes: 1402

Pizza z sercem (Pizza My Heart 2005) PL

iframe: 
Opis: 
Kolejna nowoczesna historia o Romeo i Julii. Dwie pizzerie i dwie rywalizujące ze sobą włoskie rodziny, których konflikt sięga jeszcze czasów pobytu w "starym kraju". Dziewczyna i chłopak z obu rodzin zakochują się w sobie, na przekór woli ich rodziców. Akcja toczy się w "nowej Weronie" czyli New Jersey.
Kategoria: 
Total votes: 1172

Gwiazdkowy Prezent 1950 lektor pl online

iframe: 
Opis: 
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia rodzina Amendola wprowadza się do nowego mieszkania. Są bez grosza przy duszy. Nie mają za co kupić choinki, jedzenia ani butów dla córki, Rosalindy (Terry Moore). Matka prosi Boga o pomoc i nieoczekiwanie pieniądze zaczynają spadać z nieba. Nikt nie wie, że sprawcą tego "cudu" jest sprytna wiewiórka o imieniu Rupert, która ma swoją kryjówkę między mieszkaniami Amendolów i Dinglów. Pan Frank Dingle, nie ufając bankom, ukrywa swoje pieniądze w dziurze przy podłodze, skąd Rupert wyrzuca je regularnie.
Kategoria: 
Total votes: 1326

Skok po marzenia(2007) Lektor pl Online

video: 
Opis: 
Piętnastoletnia Moondance po śmierci ojca mieszka ze swą ekscentryczną matką. Próbuje odnaleźć własne miejsce w świecie, ale nie jest to łatwe – zwłaszcza na polu kontaktów towarzyskich ponosi klęskę za klęską. Wszystko to zmienia się, kiedy na jej drodze niespodziewanie staje uciekinier ze stajni – łaciaty konik Checkers. Między nim a dziewczynką nawiązuje się od razu nić sympatii, jednak Moondance z bólem serca musi oddać zwierzę jego właścicielowi – tajemniczemu odludkowi o gburowatym stylu bycia i imieniu Dante.
Kategoria: 
Total votes: 1123

Strony